Kunstveiling voor het Houtfestival

Ontdek de prachtige werken van Haarlemse kunstenaars in Jeltes Lokaal

Tijdens het Houtfestival laat jong en oud zich maar al te graag verrassen door wat ze nog niet kennen. Andere werelden trekken er met optredens van internationale muzikanten, theatermakers en beeldend kunstenaars van allure voorbij. Vrije artistieke expressie, die ook vrij toegankelijk is voor iedereen. Om dat te kunnen blijven aanbieden, is extra financiering hard nodig.
Geïnspireerd door de culturele ontdekkingsreis van het Houtfestival hebben 18 kunstenaars werk ter beschikking gesteld en dat werk kan bij jou in huis terecht komen! Op zaterdag 7 april worden 28 werken van deze professionals en amateurs tijdens een veiling verkocht. Door mee te bieden maak je kans een uniek kunstwerk in handen te krijgen waarvan de opbrengst ten goede komt aan het Houtfestival.
Dat noemen we nou een win-win situatie.

Zaterdag 7 april 2018 vanaf 19:00
Locatie: JelTes Lokaal, Schagchelstraat 15

Wil je vooraf de kunstwerken in alle rust bekijken om te zien of er iets van je gading tussen zit? Geen probleem! In de weken voor de veiling zijn alle werken in JelTes Lokaal te bezichtigen. Onder het genot van een drankje of een heerlijke daghap kun je de kunst op je in laten werken en je favoriet bepalen. De opening van de expositie is op zaterdag 10 maart om 17:00.

De kunstwerken zullen in drie rondes worden geveild. Welke werken zijn dat dan?
(Klik op de foto om het hele kunstwerk te zien)

Ronde 1

Sjors Bruysters

Sjors Bruysters

Sjacoline Appelman

Sjacoline Appelman

Sjacoline Appelman

Marike Benschop

Marike Benschop

Dik Bol

Jessica Assman

Henneke Jeltes

Ronde 2

Asun Romero Arnaez

Joop Stoop

Sjors Bruysters

Sajede Khazrai

Sajede Khazrai

Jan Heijer

Jan Heijer

Ap Esenbrink

Ap Esenbrink

Harmen Duijvis

Ronde 3

Dine van Erck

Paul ten Bosch

Thomas van der Velden

Leo Dooren

Leo Dooren

David Vijsma

Roni Klinkhamer

Piet Zwaanswijk